Wkłady kominkowe powietrzne

 

Drewno jest czystym, odnawialnym paliwem, które można produkować samodzielnie, bez uzależnienia od zewnętrznych dostawców ani martwienia się o kończące się złoża paliw kopalnych takich jak węgiel czy gaz. Ponadto, drzewa podczas swojego cyklu życia, ale także w procesie spalania, są neutralne dla środowiska pod względem emisyjności dwutlenku węgla.

Powietrzne wkłady kominkowe marki DEFRO HOME


nie tylko ogrzeją Twój dom, ale także stylowo wypełnią wnętrza ogrzewając je nastrojowym. Do tego będą sercem rodzinnych spotkań, romantycznych kolacji oraz tłem wieczornych rozmów i opowieści. Nasze kominki są przeznaczone specjalnie dla osób, które kochają naturalny ogień. Wkłady kominkowe DEFRO to zarówno dzikość serca, jak i spokój, wicher namiętności i bryza bezpieczeństwa. A to wszystko zamknięte w ponadczasowej, klasycznej formie.
Kominki do zabudowy wykonane są z wysokiej jakości stali i posiadają innowacyjny system zamykania drzwiczek. Autorska konstrukcja paleniska z dwoma deflektorami wydłuża drogę spalin, co wspomaga równomierne rozłożenie ciepła i powoduje niższą emisję zanieczyszczeń, a system Multiflow precyzyjnie doprowadza powietrze do spalania. Urządzenia dostępne są w wielu wersjach przeszkleń i zamykania drzwiczek, m.in. gilotynowe, dwustronne i z trójstronną wizją ognia.
Licznik odwiedzin: 3443041 , dzisiaj: 200 , wczoraj: 1082 , online: 2