Wkłady kominkowe wodne

 

Seria wkładów wodnych DEFRO HOME

to niezawodne i solidne źródło ciepła do Twojego domu. Wybierając te urządzenia stawiasz nie tylko na wysoką wydajność, ale także ekologię. Dodatkowo łączą one w sobie nowoczesność, wygodę użytkowania, a także styl i elegancję.
Kominki z płaszczem wodnym DEFRO HOME charakteryzują się wysoką sprawnością wykorzystywaną w instalacji centralnego ogrzewania oraz podgrzewaniu wody użytkowej. Urządzenia skierowane są do odbiorców ceniących odpowiedzialne podejście do utrzymania stabilnego źródła ciepła, w połączeniu z troską o środowisko. Jednocześnie pragniemy inspirować tych użytkowników, którym zależy na podążaniu najnowszymi trendami.
Wkłady wodne marki DEFRO HOME zostały stworzone do intensywnego palenia. Zastosowana w nich technologia, wykorzystuje ciepło, które daje nam kominek, aby podgrzać wodę i zasilić instalację centralnego ogrzewania. Kominki z płaszczem wodnym są ekonomiczną alternatywą dla tradycyjnych źródeł ciepła, tym niemniej współpracują z kotłami, piecami, pompami ciepła i innymi urządzeniami grzewczymi i systemami solarnymi.

 

Licznik odwiedzin: 3351211 , dzisiaj: 1181 , wczoraj: 1501 , online: 6