Seria DEFRO HOME NAVI

Defro Home NAVI XSM wersja z osłonami

Zobacz produkt w 360°

 

prima_pikto_1.jpg

 

Seria wkładów wodnych Defro Home NAVI jest przystosowana do intensywnego palenia. Zastosowana w nich technologia płaszcza wodnego, wykorzystuje ciepło, które daje nam kominek, podgrzewając wodę i przekierowując je na użytek centralnego ogrzewania. Model NAVI XSM jest w standardzie z dedykowaną izolacją oraz podwójną szybą co gwarantuje wysoki współczynnik odzysku ciepła do wody, aż 79% ciepła jest ukierunkowane na płaszcz wodny.

Dzięki opcji nawet potrójnego przeszklenia drzwi oraz systemowi MULTIFLOW charakteryzuje się wysoką wydajnością (A+) co sprawia, że jest gwarancją ciepła w domu. Mała moc przekazywana do powietrzna oraz wielkość urządzenia sprawiają, że ten wkład kominkowy jest dobrym wyborem do domów energooszczędnych i z rekuperacją, szczególnie z Defro Air.

Konstrukcja wkładu oparta na zespole wodnym po bokach i w górnej części wkładu charakteryzująca się dużą pojemnością i niezawodnością płaszcza wodnego.

Kominek w standardzie wyposażony w stalowy ruszt, który można w łatwy sposób zamienić na dedykowaną ceramiczną zaślepkę, zmieniając palenisko na bezrusztowe.

 

Zalety wkładu DEFRO HOME NAVI XSM:

  • podwójna szyba w standardzie (opcja trzeciej szyby),
  • dedykowana izolacja podnosząca sprawność wkładu,
  • Klasa energetyczna A+,
  • Wylot spalin: 150 mm,
  • wysoka sprawność: 82,4%, 
  • wysokiej jakości spiek ceramiczny z sitodrukiem o odporności do 750°C – Black Line,
  • okładziny paleniska z trwałego ceramitonu w dwóch odcieniach: jasny i czarny,

 

 

gwara-5-lat.jpg

DEFRO HOME NAVI XSM


Nowoczesne stalowe ramki ozdobne do wkładów kominkowych pozwalają w prosty sposób wykończyć połączenie obudowy wkładu z drzwiami wkładu kominkowego. Główną zaletą ramki jest możliwość szybkiego i łatwego montażu. Instalację blendy można wykonać samemu, bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi.

 

Ramka ozdobna jest pomalowana farbą odporną na wysokie temperatury w kolorze wkładu co powoduje, że całość idealnie się komponuje, wygląda estetycznie i bardzo elegancko.

 

 

Licznik odwiedzin: 3443040 , dzisiaj: 199 , wczoraj: 1082 , online: 2